Destekim.Forum.St - Vbulletin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Destekim.Forum.St - Vbulletin

Destekim,Forum,St, Knight, Online, Hile, 1299, Serverlar, Pvp, Tanıtım,Hile, 1299, Serverlar, Pvp, Tanıtım, private, cfg, hile, koxp, afk, download, indir, destek, forum, st, ofis, google, Adsense, pk, hile,

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Yenilikler Eklendi : Profiliniz ' e Gidip Seçiniz.

Europe Knight Online * Yerli/Yabanci PVP Server! | EuropeKO

YazarMesaj
LuckyStar
Forum Admin
Forum Admin
LuckyStar

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 23
<b>National Point</b> National Point : 100000244
<b>Leader Point</b> Leader Point : 1
<b>Yaş</b> Yaş : 33
<b>Lakap</b> Lakap : OrJiNaLPeacH
<b>Nerden</b> Nerden : Forumdan

<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 25/05/90

Ruh Hali : 14

Takımım : Bjk

Europe Knight Online * Yerli/Yabanci PVP Server! | EuropeKO Empty
MesajKonu: Europe Knight Online * Yerli/Yabanci PVP Server! | EuropeKO   Europe Knight Online * Yerli/Yabanci PVP Server! | EuropeKO EmptyPaz Kas. 15, 2009 3:43 pm

Merhaba arkadaslar

Sunucumuz Europe Knight Online'dir. Sunucumuzda agirlik olarak yabanci kullanicilar bulunmaktadir. Sunucuda yonetici olarak tek turk GM benim. Ayni zaman sunucunun sahibide benim. Sunucuda polonyali ve misirli 2adet GM bulunmaktadir. Zaten EuropeKO bilen arkadaslar serverin ortamini bilirler.

Her dilden her dinden insanlar mevcut. Surekli CZ de PK yapma firsatini bulabilirsiniz.

Sunucumuz PVP Server oldugu için EXP rahat kasabilirsiniz. Oyun icersinde bir cok degerli item vardir. Anliyacaginiz farm yaparak zaman gecireblir o itemlere sahip olabilirsiniz.
Sunucumuz PK uzerine kurulu serverdir.

3 Adet farkli savas ve 3 adet Oyun icersinde Event vardir. Bu eventlere katilarak yeni itemlere sahip olabilirsiniz. Servera yeni baslamisiniz sonra baslamisiniz gibi bir problem yok cunku item olarak limit vardir +8 den sonrasini basamiyorsunuz.

Yeni Moradon ve bir cok yeni item bulunmaktadir. Asagida resimli olarak hepsini gosterecegim. Europe Knight Online'nin tüm GFX leri ozel yapilmstir. Yani oyun icersinde bulunan tum grafikler servera gore duzenlenmistir. Oyuna baglandiginzda farki anlayacaksiniz. Saglikli bir oyun için lütfen client indirin. 0 Hatasiz oynarsiniz.

Sc leri ücretsiz sekilde Sundries yada PUS tan cekebilirsiniz.
70 itemlerinizi quest ile alabilirsiniz
80 itemlerinizi quest ile alabilirsiniz.

Level 70 itemli olarak basliyorsunuz. Max level 80dir. Level kolay kasabilirsiniz. CZ (Dark Knight, Booro, Balrog, Evil Wizard...) ve Luferson/El Morad Castle (Lizardman).

Skill calismama gibi problem yoktur. Blink, ozellikle tüm okcu skilleri sorunsuz calismaktadir.

Sitemiz: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Forum adresimiz: Forum [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Indirmek için: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.].

Türkçe Anlatim için: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Server tanıtım videomuz için: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Yeni Moradonda önceki Moradon

Europe Knight Online * Yerli/Yabanci PVP Server! | EuropeKO Eskimoradn2

Yeni Moradon

Europe Knight Online * Yerli/Yabanci PVP Server! | EuropeKO Newmoradon

Sunucumuza özel Ultimate War Event. 10 Gunde bir yapilir. Event zamani herkes yeni armorlar üst düzey itemler ile baslarlar. LVL i NP ne olursa olsun Event zamani herkes full itemli baslar. Event 90 Dakika ile 120dakika arasi surer. Event sonunda en iyi np kasan clanlar ve userler odullendilir. Tum charlar eski haline doner.

CZ

Europe Knight Online * Yerli/Yabanci PVP Server! | EuropeKO Ultimateevent

Savaş

Europe Knight Online * Yerli/Yabanci PVP Server! | EuropeKO Ultimateevnt

Europe Knight Online * Yerli/Yabanci PVP Server! | EuropeKO 5

Europe Knight Online * Yerli/Yabanci PVP Server! | EuropeKO 2
Eglence zamani

Europe Knight Online * Yerli/Yabanci PVP Server! | EuropeKO Eglence

Europe Knight Online Team

Europe Knight Online * Yerli/Yabanci PVP Server! | EuropeKO Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1280x1024 and weights 555KB.
Europe Knight Online * Yerli/Yabanci PVP Server! | EuropeKO Team

Europe Knight Online * Yerli/Yabanci PVP Server! | EuropeKO
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kill The GM Eventlar,Vs Eventlar,PK SERVER,Banka Full İtem,Kesintisiz PK Server !
» PVP SERVER KURULUMU RESİMLİ ANLATIM!!!!!
» TurkeyKO Exp Zor Koxp Serbest 7/24 Online
» Alemko.Gen.Tr Mükemmel Bir server Farkı Farkedin 7/24 + (ARDREAM)
» TrKnightWorld Orta Dbsiyle kapanmamak üzere onLine 14 20de acldı